Spotkanie przy grillu

W niedzielne popołudnie z inicjatywy KLUBU 100 ŁKS ŁÓDŹ odbyło się spotkanie przy grillu działaczy, piłkarzy, kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego oraz ich rodzin.

Po ciężkim i wyczerpującym sezonie można było zobaczyć na twarzach wszystkim nieskrywaną radość z awansu naszego klubu do I ligi. Pogoda również dopisała, zatem zabawa trwała w nieskończoność.

Na spotkaniu pojawił się Tomasz Wieszczycki, byli również Vuk Sotirovic oraz Svietoslaw Barkhaniczkov.

Duże słowa uznania należą się Zarządowi Naszego Stowarzyszenia za pomysł i zorganizowanie tego wspaniałego pikniku.
2006-06-12