Podziękowania

Gorąco dziękujemy wszystkim kibicom i sympatykom Łódzkiego Klubu Sportowego , którzy oddali w formie darowizny pieniądze w ramach 1% od podatku na rzecz Stowarzyszenia Kultury Fizycznej "Klub 100-ŁKS Łódź". Informujemy, iż tą drogą na konto naszego stowarzyszenia wpłynęło 4058 zł i za to jesteśmy wam bardzo wdzięczni. Liczymy na to, iż w przyszłym roku, roku obchodów 100-lecia istnienia Łódzkiego Kubu Sportowego jego wierni fani będą nie mniej szczodrzy. Zgodnie z formułą przyjętą przez nas w nadchodzącym sezonie środki finansowe pozyskane zarówno w drodze comiesięcznych składek jak również w drodze darowizn przkazane zostaną na wsparcie pierwszej drużyny piłkarskiej ŁKS m.in. poprzez zakup sprzętu sportowo-rechabilitacyjnego, remont pomieszczenia sauny dla piłkarzy, a także na popularyzacje sportu wśród młodzieży domów dziecka.
2007-07-04