Mikołajki z K100

Przedstawiciele "Klubu 100" ZGODNIE Z COROCZNĄ TRADYCJĄ ODWIEDZILI WRAZ z PIŁKARZAMI ŁKS Domy Dziecka na ul. Bednarskiej w Łodzi oraz w Porszewicach.

Łącznie Klub 100 przygotował ok. 200 paczek ze słodyczami.Paczki te w dniu 06-12-2007r zostały przekazane dzieciom z wymienionych domów dziecka jak również dzieciom w świetlicy "Biały Gawron" na ul. Włókienniczej. W spotkaniu w Porszewicach uczestniczyli piłkarze min. Łukasz Madej, Zdzisław Leszczyński,zaś Klub 100 reprezentowali Janusz Marciniak, Jacek Romanow, Maciej Cieślarczyk,Jacek Żurek oraz Jacek Majchrzak.Z koleji Dom Dziecka przy ul. Bednarskiej odwiedzili piłkarze: Tomasz Kłos,Bogusław Wyparło ,Robert Szczot,Mirosław Opsenica, a także Jarosław Papis, Łukasz Bielawski ze strony "Klubu 100 ". Oprócz paczek ze słodyczami dzieci otrzymały koszulki z autografami swoich idoli -piłkarzy ŁKS. Imprezy przebiegły w wesołej i sympatycznej atmosferze. Szczęśliwe dzieci długo dziękowały swoim Mikołajom. Kolejne spotkania odbędą się w dniu dziecka 1.06.2008r.Z kierownictwem wspomnianych placówek przedstawiciele naszego stowarzyszenia omówili formy dalszej pomocy min. w zakresie zakupu sprzętu w postaci pralek i odkurzaczy.

2007-12-10