Mikołajki w Domach Dziecka

ZGODNIE Z COROCZNĄ TRADYCJĄ
odwiedzili razem z piłkarzami
Łódzkiego Klubu Sportowego
Domy Dziecka przy ul. Bednarskiej w Łodzi oraz w Porszewicach.

Członkowie „Klubu 100” przygotowali w tym roku ok. 120 paczek ze słodyczami. Paczki te zostały przekazane dzieciom z wymienionych domów dziecka. W spotkaniu w Porszewicach uczestniczyli piłkarze: Marcin Adamski, Bogusław Wyparło i Dariusz Stachowiak zaś Klub 100 reprezentowali: Jacek Romanow, Maciej Cieślarczyk i Marcin Masłowski. Z kolei Dom Dziecka przy ul. Bednarskiej odwiedzili piłkarze: Zdzisław Leszczyński i Adam Marciniak a także Łukasz Bielawski i Piotrek Skrzydlewski ze strony "Klubu 100 ". Oprócz paczek ze słodyczami dzieci otrzymały plakaty, książki, programy meczowe ukochanego klubu ŁKS. Imprezy przebiegły w wesołej i sympatycznej atmosferze. Szczęśliwe dzieci długo dziękowały swoim Mikołajom. Z kierownictwem wspomnianych placówek przedstawiciele naszego Stowarzyszenia omówili formy dalszej pomocy.
2008-12-09