Edycja specjalna 100 Lat ŁKS

W albumach serii limitowanej autografy złożyli sportowcy i trenerzy szczególnie zasłużeni dla klubu: Zdzisław Józefowicz, Sławomir Kaczmarek (boks), Włodzimierz Andrejew, (brydż), Ryszard Filipiak, Adam Kopczyński, Krzysztof Birula-Białynicki, Walery Kosyl, Piotr Zdunek (hokej), Henryk Czyż, Wiesław Murowaniecki (kolarstwo), Józef Żyliński, Bożena Sędzicka, Ludmiła Janowska, Daiva Jodeikaite, Elżbieta i Mirosław Trześniewscy, Sylwia Wlaźlak, Andrzej Nowakowski, Marcin Gortat (koszykówka), Edward Hatala, Artur Partyka, Kazimierz Maranda (lekka atletyka), Józef Walczak, Robert Grzywocz, Jerzy Wieteski, Paweł Kowalski, Zygmunt Gutowski, Mirosław Bulzacki, Ryszard Polak, Marek Dziuba, Marek Chojnacki, Witold Bendkowski, Zdzisław Leszczyński, Igor Sypniewski, Grzegorz Wesołowski, Marcin Adamski (piłka nożna), Ryszard Felisiak,Agnieszka Bieńkowska, Irena Krogulska (siatkówka), Maria Dowbor-Lewandowska (tenis).

Autorzy książek będą powiadamiani mailami jeśli do Łodzi zawitają zasłużeni sportowcy mieszkający w innych miastach lub za granicą, którzy zechcą złożyć swoje autografy w książkach edycji specjalnej.

Nie zapomnieliśmy o zmarłych sportowcach, których faksymile ozdobią karty książki. Na liście tej znaleźli się: Józef Pisarski, Waldemar Ceran (boks), Jerzy Bek (kolarstwo), Jerzy Potz (hokej), Maria Kwaśniewska-Maleszewska, Ludwik Szumlewski (lekka atletyka), Wawrzyniec Cyl, Władysław Król, Antoni Gałecki, Marian Łącz, Leszek Jezierski (piłka nożna).

Ceny serii specjalnej wynoszą: numer 1 - 1000 zł (zostanie zlicytowany ze względu na unikatowy numer), 2 - 900 zł, 3 - 800 zł, 4 - 700 zł, 5 -
600 - zł, 6-10 - 500 zł, 11-20 - 400 zł, 21-50 - 300 zł, 51-99 - 200 zł. Egzemplarz numer 100 został przekazany "Klubowi 100 ŁKS" na licytację, z której dochód zostanie przekazany Łódzkiemu Klubowi Sportowemu.
Uwaga! Nie wszystkie numery są już dostępne.
Kontakt w sprawie zakupu książki 506 69 55 22.