DD Porszewice

W dniu 3 czerwca 2006 roku odwiedziliśmy zaprzyjaźniony Dom Dziecka w Porszewicach. Tego dnia odbywał się tam festyn z okazji Dnia Dziecka. Można było zobaczyć występy artystyczne dzieci i młodzieży, potańczyć i pobawić się.

Został również rozegrany mecz piłkarski pomiędzy wychowankami domu dziecka a radnymi miasta Pabianic wzmocnionych przez czterech piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego wraz z trenerem Markiem Chojnackim. Młodzi adepci futbolu nie dali szans dorosłym.

Zabawa na obiekcie w Porszewicach trwała do wieczora, my niestety musieliśmy opuścić dom wcześniej z powodu meczu ŁKSu z Radomiakiem.
2006-06-10