• Akcje ŁKS PSS SA

Łódzkiego Klubu Sportowego Piłkarska Spółka Sportowa Spóła Akcyjna

w liczbie 33.333 szt.
  • Podziękowania

Informujemy, iż w ramach odpisu od podatku na konto naszego Stowarzyszenia wpłynęła kwota 34 447,21 zł.

• Edycja specjalna 100 Lat ŁKS

Specjalnie dla kibiców Fundacja Jubileusz przygotowała edycję specjalną albumu "100 lat ŁKS. Dzieje klubu", która liczy 100 egzemplarzy. Na pierwszej stronie książki nabywca znajdzie swoje imię i nazwisko wraz z numerem zakupionej książki. Dodatkiem do albumu będzie specjalny certyfikat potwierdzający własność unikatowego egzemplarza.

Egzemplarz numer 100 został przekazany " Klubowi 100 ŁKS" na licytację,

z której dochód zostanie przekazany  Łódzkiemu Klubowi Sportowemu