• Wigilia - KLUB 100

W dniu 11 grudnia 2008r. Stowarzyszenie
    "KLUB 100 - ŁKS ŁÓDŹ"
    zorganizowało wigilię dla byłych i obecnych zawodników klubu, trenerów, działaczy, pracowników i właścicieli spółki.

Poniżej zamieszczamy galerię zdjęć z tego spotkania.

• Mikołajki w Domach Dziecka

Przedstawiciele "Klubu 100"
    ZGODNIE Z COROCZNĄ TRADYCJĄ
    odwiedzili razem z piłkarzami
    Łódzkiego Klubu Sportowego
    Domy Dziecka przy ul. Bednarskiej w Łodzi oraz w Porszewicach.

Członkowie „Klubu 100” przygotowali w tym roku ok. 120 paczek ze słodyczami. Paczki te zostały przekazane dzieciom z wymienionych domów dziecka. W spotkaniu w Porszewicach uczestniczyli piłkarze: Marcin Adamski, Bogusław Wyparło i Dariusz Stachowiak zaś Klub 100 reprezentowali: Jacek Romanow, Maciej Cieślarczyk i Marcin Masłowski. Z kolei Dom Dziecka przy ul. Bednarskiej odwiedzili piłkarze: Zdzisław Leszczyński i Adam Marciniak a także Łukasz Bielawski i Piotrek Skrzydlewski ze strony "Klubu 100 ". Oprócz paczek ze słodyczami dzieci otrzymały plakaty, książki, programy meczowe ukochanego klubu ŁKS. Imprezy przebiegły w wesołej i sympatycznej atmosferze. Szczęśliwe dzieci długo dziękowały swoim Mikołajom. Z kierownictwem wspomnianych placówek przedstawiciele naszego Stowarzyszenia omówili formy dalszej pomocy.
    2008-12-09
  • 1 % dla ŁKS

Informujemy, iż w ramach odpisu od podatku na konto naszego Stowarzyszenia wpłynęło

15 793,31 zł

To miłe, że w roku 100-lecia istnienia Łódzkiego Klubu Sportowego jego wierni fani są tak szczodrzy. Tym bardziej miłe, że przelewy były realizowane ze wszystkich łódzkich urzędów skarbowych a także m.in. z Pabianic, Zgierza, Krakowa, Warszawy, Poznania, Ciechanowa, Kalisza, Włocławka, Radziejowa, Rudy Śląskiej, Kołobrzegu, Koła, Kłodzka, Stargardu Szczecińskiego, Łasku, Tomaszowa Mazowieckiego, Ostrowa Mazowieckiego.

Zgodnie z założeniami środki finansowe pozyskane zarówno w drodze comiesięcznych składek jak również w formie darowizn przekazane zostaną na wsparcie drużyn piłkarskich ŁKS m.in. poprzez zakup sprzętu sportowo-rehabilitacyjnego, sfinansowanie obozów treningowych a także na popularyzację sportu wśród młodzieży z domów dziecka.
    2008-08-06