Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
A A A

2008

 • Wigilia - KLUB 100

  W dniu 11 grudnia 2008r. Stowarzyszenie
  "KLUB 100 - ŁKS ŁÓDŹ"
  zorganizowało wigilię dla byłych i obecnych zawodników klubu, trenerów, działaczy, pracowników i właścicieli spółki.

  Poniżej zamieszczamy galerię zdjęć z tego spotkania.
   
   
 • Mikołajki w Domach Dziecka

  Przedstawiciele "Klubu 100"
  ZGODNIE Z COROCZNĄ TRADYCJĄ
  odwiedzili razem z piłkarzami
  Łódzkiego Klubu Sportowego
  Domy Dziecka przy ul. Bednarskiej w Łodzi oraz w Porszewicach.

  Członkowie „Klubu 100” przygotowali w tym roku ok. 120 paczek ze słodyczami. Paczki te zostały przekazane dzieciom z wymienionych domów dziecka. W spotkaniu w Porszewicach uczestniczyli piłkarze: Marcin Adamski, Bogusław Wyparło i Dariusz Stachowiak zaś Klub 100 reprezentowali: Jacek Romanow, Maciej Cieślarczyk i Marcin Masłowski. Z kolei Dom Dziecka przy ul. Bednarskiej odwiedzili piłkarze: Zdzisław Leszczyński i Adam Marciniak a także Łukasz Bielawski i Piotrek Skrzydlewski ze strony "Klubu 100 ". Oprócz paczek ze słodyczami dzieci otrzymały plakaty, książki, programy meczowe ukochanego klubu ŁKS. Imprezy przebiegły w wesołej i sympatycznej atmosferze. Szczęśliwe dzieci długo dziękowały swoim Mikołajom. Z kierownictwem wspomnianych placówek przedstawiciele naszego Stowarzyszenia omówili formy dalszej pomocy.
  2008-12-09
 • 1 % dla ŁKS

  Bardzo dziękujemy wszystkim kibicom i sympatykom Łódzkiego Klubu Sportowego , którzy w formie darowizny przekazali pieniądze w ramach 1% od podatku na rzecz Stowarzyszenia Kultury Fizycznej
  "Klub 100-ŁKS Łódź".
  Informujemy, iż w ramach odpisu od podatku na konto naszego Stowarzyszenia wpłynęło

  15 793,31 zł

  To miłe, że w roku 100-lecia istnienia Łódzkiego Klubu Sportowego jego wierni fani są tak szczodrzy. Tym bardziej miłe, że przelewy były realizowane ze wszystkich łódzkich urzędów skarbowych a także m.in. z Pabianic, Zgierza, Krakowa, Warszawy, Poznania, Ciechanowa, Kalisza, Włocławka, Radziejowa, Rudy Śląskiej, Kołobrzegu, Koła, Kłodzka, Stargardu Szczecińskiego, Łasku, Tomaszowa Mazowieckiego, Ostrowa Mazowieckiego.

  Zgodnie z założeniami środki finansowe pozyskane zarówno w drodze comiesięcznych składek jak również w formie darowizn przekazane zostaną na wsparcie drużyn piłkarskich ŁKS m.in. poprzez zakup sprzętu sportowo-rehabilitacyjnego, sfinansowanie obozów treningowych a także na popularyzację sportu wśród młodzieży z domów dziecka.
  2008-08-06