Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
A A A

2006 - 2007

 • Mikołajki z K100

  Przedstawiciele "Klubu 100" ZGODNIE Z COROCZNĄ TRADYCJĄ ODWIEDZILI WRAZ z PIŁKARZAMI ŁKS Domy Dziecka na ul. Bednarskiej w Łodzi oraz w Porszewicach.

  Łącznie Klub 100 przygotował ok. 200 paczek ze słodyczami.Paczki te w dniu 06-12-2007r zostały przekazane dzieciom z wymienionych domów dziecka jak również dzieciom w świetlicy "Biały Gawron" na ul. Włókienniczej. W spotkaniu w Porszewicach uczestniczyli piłkarze min. Łukasz Madej, Zdzisław Leszczyński,zaś Klub 100 reprezentowali Janusz Marciniak, Jacek Romanow, Maciej Cieślarczyk,Jacek Żurek oraz Jacek Majchrzak.Z koleji Dom Dziecka przy ul. Bednarskiej odwiedzili piłkarze: Tomasz Kłos,Bogusław Wyparło ,Robert Szczot,Mirosław Opsenica, a także Jarosław Papis, Łukasz Bielawski ze strony "Klubu 100 ". Oprócz paczek ze słodyczami dzieci otrzymały koszulki z autografami swoich idoli -piłkarzy ŁKS. Imprezy przebiegły w wesołej i sympatycznej atmosferze. Szczęśliwe dzieci długo dziękowały swoim Mikołajom. Kolejne spotkania odbędą się w dniu dziecka 1.06.2008r.Z kierownictwem wspomnianych placówek przedstawiciele naszego stowarzyszenia omówili formy dalszej pomocy min. w zakresie zakupu sprzętu w postaci pralek i odkurzaczy.

   

  2007-12-10

 • Podziękowania

  Gorąco dziękujemy wszystkim kibicom i sympatykom Łódzkiego Klubu Sportowego , którzy oddali w formie darowizny pieniądze w ramach 1% od podatku na rzecz Stowarzyszenia Kultury Fizycznej "Klub 100-ŁKS Łódź". Informujemy, iż tą drogą na konto naszego stowarzyszenia wpłynęło 4058 zł i za to jesteśmy wam bardzo wdzięczni. Liczymy na to, iż w przyszłym roku, roku obchodów 100-lecia istnienia Łódzkiego Kubu Sportowego jego wierni fani będą nie mniej szczodrzy. Zgodnie z formułą przyjętą przez nas w nadchodzącym sezonie środki finansowe pozyskane zarówno w drodze comiesięcznych składek jak również w drodze darowizn przkazane zostaną na wsparcie pierwszej drużyny piłkarskiej ŁKS m.in. poprzez zakup sprzętu sportowo-rechabilitacyjnego, remont pomieszczenia sauny dla piłkarzy, a także na popularyzacje sportu wśród młodzieży domów dziecka.
  2007-07-04
 • Dotychczasowe zakupy

  Klub 100 sprawił kolejne prezenty piłkarzom ŁKS. Dostali oni wyjątkową wagę, która nie tylko mierzy i waży, ale też pokazuje poziom tkanki tłuszczowej i ilość wody w organizmie. Drugim zakupem jest specjalna lampa do naświetleń, dzięki której szybciej leczy się futbolowe urazy. Jednak najważniejszym zakupem jest przenośny sprzęt do krioterapii. Przypominamy, że wcześniej KLUB 100 ufundował już sport-testery, wkrótce planowany jest kolejny ich zakup tak aby trenerzy ŁKS mogli kontrolować wydolność każdego zawodnika podczas treningu.
  2006-11-25
 • Spotkanie przy grillu

   

  W niedzielne popołudnie z inicjatywy KLUBU 100 ŁKS ŁÓDŹ odbyło się spotkanie przy grillu działaczy, piłkarzy, kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego oraz ich rodzin.

  Po ciężkim i wyczerpującym sezonie można było zobaczyć na twarzach wszystkim nieskrywaną radość z awansu naszego klubu do I ligi. Pogoda również dopisała, zatem zabawa trwała w nieskończoność.

  Na spotkaniu pojawił się Tomasz Wieszczycki, byli również Vuk Sotirovic oraz Svietoslaw Barkhaniczkov.

  Duże słowa uznania należą się Zarządowi Naszego Stowarzyszenia za pomysł i zorganizowanie tego wspaniałego pikniku.
  2006-06-12
 • ŁKS znów I ligowy

  Po sześciu długich II ligowych latach Łódzki Klub Sportowy w dniu 3 czerwca 2006 wraca do grona najlepszych drużyn w Polsce. Na stadionie po meczu z Radomiakiem wybuchła niesamowita radość. Śpiewaniu, całowaniu, przytulaniu, gratulowaniu nie było końca. Wieczorem zabawa przeniosła się do pubów, restauracji i dyskotek, gdzie można było słyszeć śpiewy kibiców, piłkarzy, działaczy Łódzkiego Klubu Sportowego.

   

  2006-06-10

 • DD Porszewice

  W dniu 3 czerwca 2006 roku odwiedziliśmy zaprzyjaźniony Dom Dziecka w Porszewicach. Tego dnia odbywał się tam festyn z okazji Dnia Dziecka. Można było zobaczyć występy artystyczne dzieci i młodzieży, potańczyć i pobawić się.

  Został również rozegrany mecz piłkarski pomiędzy wychowankami domu dziecka a radnymi miasta Pabianic wzmocnionych przez czterech piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego wraz z trenerem Markiem Chojnackim. Młodzi adepci futbolu nie dali szans dorosłym.

  Zabawa na obiekcie w Porszewicach trwała do wieczora, my niestety musieliśmy opuścić dom wcześniej z powodu meczu ŁKSu z Radomiakiem.
  2006-06-10
 • Dzień Dziecka z ŁKS

  Dzień Dziecka z ŁKS


  KLUB 100 ŁKS ŁÓDŹ kontynuuje tradycję wspomagania dnia dziecka na obiektach Łódzkiego Klubu Sportowego. W tym dniu na stadionie przy Al.Unii 2 odbędzie się festyn dla najmłodszych. Jako Stowarzyszenie wspomagamy głównego organizatora Stowarzyszenie Kibiców ŁKS

  Jednocześnie w dniu 3 czerwca KLUB 100 ŁKS ŁÓDŹ odwiedzi zaprzyjaźniony dom dziecka w Porszewicach. Stowarzyszenie ufundowało dla młodych mieszkańców tej placówki prezenty, zostaną one przekazane im podczas zorganizowanego festynu w domu dziecka w Porszewicach
  2006-05-29
 • Mamy srebrny medal

  W rozegranych finałach Mistrzostw Polski młodziczek koszykarki Łódzkiego Klubu Sportowego wywalczyły srebrny medal !!! Gratulujemy

  Chcielibyśmy również poinformować, że KLUB 100 ŁKS ŁÓDŹ wsparł finansowo organizatorów turnieju, przekazując środki finansowe na zorganizowanie mistrzostw na obiektach Łódzkiego Klubu Sportowego.
  2006-05-28
 • Ku pamięci Jana Pawła II

  W dniu 2 kwietnia 2006 roku wraz z Stowarzyszeniem Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego złożyliśmy wiązanke w barwach Naszego Klubu przed pomnikiem Jana Pawła II w Łodzi, w pierwszą rocznicę śmierci Naszego Papieża.
  2006-04-04
 • Piłkarze otrzymali leki

   

  W dniu 16 marca 2006r. na ręce Marka Chojnackiego przekazaliśmy przeciwzapalne środki medyczne renomowanej zagranicznej firmy medycznej. Środki te pomogą zapewnić optymalną opiekę medyczną walczącym o ekstraklase piłkarzom z al. Unii. Mamy nadzieję, że dzięki temu choroby ominą piłkarzy ŁKS i w dniu pierwszego spotkania rundy rewanżowej trener Wiesław Wojno będzie mógł skorzystać z każdego zawodnika.