1% Podziękowanie

Informujemy, iż w ramach odpisu od podatku na konto naszego Stowarzyszenia wpłynęła kwota 24 027,40 zł.
W tym roku przelewy były realizowane ze wszystkich łódzkich urzędów skarbowych a także m.in. z Pabianic, Zgierza, Krakowa, Warszawy, Poznania, Głowna, Włocławka, Ciechanowa, Kalisza, Włocławka, Radziejowa, Kłodzka, Stargardu Szczecińskiego, Białegostoku, Łasku, Łowicza, Łęczycy, Skierniewic, Bełchatowa, Poddębic, Tomaszowa Mazowieckiego, Ostrowa Mazowieckiego, Tczewa, Nowej Soli.

Zarząd Stowarzyszenia Kultury Fizycznej
"KLUB 100 - ŁKS ŁÓDŹ"