Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
A A A

1 % dla ŁKS

Bardzo dziękujemy wszystkim kibicom i sympatykom Łódzkiego Klubu Sportowego , którzy w formie darowizny przekazali pieniądze w ramach 1% od podatku na rzecz Stowarzyszenia Kultury Fizycznej
"Klub 100-ŁKS Łódź".
Informujemy, iż w ramach odpisu od podatku na konto naszego Stowarzyszenia wpłynęło

15 793,31 zł

To miłe, że w roku 100-lecia istnienia Łódzkiego Klubu Sportowego jego wierni fani są tak szczodrzy. Tym bardziej miłe, że przelewy były realizowane ze wszystkich łódzkich urzędów skarbowych a także m.in. z Pabianic, Zgierza, Krakowa, Warszawy, Poznania, Ciechanowa, Kalisza, Włocławka, Radziejowa, Rudy Śląskiej, Kołobrzegu, Koła, Kłodzka, Stargardu Szczecińskiego, Łasku, Tomaszowa Mazowieckiego, Ostrowa Mazowieckiego.

Zgodnie z założeniami środki finansowe pozyskane zarówno w drodze comiesięcznych składek jak również w formie darowizn przekazane zostaną na wsparcie drużyn piłkarskich ŁKS m.in. poprzez zakup sprzętu sportowo-rehabilitacyjnego, sfinansowanie obozów treningowych a także na popularyzację sportu wśród młodzieży z domów dziecka.
2008-08-06